Понеділок

Доманівський дошкільний навчальний заклад № 2
Відгуки батьків »

Форма входу

-        Це перший наш садочок. Враження чудові. Персонал привітний. При вступі до садочка з нами провели бесіду: розповіли про адаптацію дитини, режим роботи закладу, права і обов’язки батьків. Як завідуюча, заступник, медсестра, а потім привітні вихователі ясельної групи - Н.О.Марочканич, О.О.Табунщик приділяють належну  увагу нашим дітям. Йдемо на роботу з спокійною душею.

Олена  Лінда.

-        Садком ми дуже задоволені. Дітьми займаються з повною віддачею. Вихователі уважні, грамотні, чуйні. До батьків ставляться з розумінням,  до дітей - з любовю. Нашим дітям дуже подобається цей садочок, до якого вони ходять з великим задоволенням. Рівнем знань дітей батьки задоволенні.

Мама Сторожука Івана.

-        Садочок справді дуже хороший і в ньому працюють справжні професіонали, з щирим серцем. Велика вдячність всьому колективу садка. Ви молодці !!!

Батьки ст. логопедичної групи «Янголятка»

-        Сьогодні відвідала відкрите заняття в групі «Веселка». Дуже сподобався творчий підхід вихователів до розвитку наших дітей! Було цікаво і приємно побачити, як навчаються і граються наші діти! Галина Іванівна та Наталя Олександрівна професійно і яскраво, а головне в доступній формі викладають необхідний матеріал. Діти так включаються в гру, що навіть не помічають, як вивчають нове і корисне.

Мама вихованця старшої гр. Руслана Єрентюка.

-        Дякуємо всім працівникам нашого садочка за турботу про наших діток, за оздоровлення та знання, які вони отримують! А також велика подяка Людмилі Георгіївні за організацію навчального процесу в закладі та надану можливість побачити все своїми очима

Батьки середньої групи

-        Дійсно, чудовий дошкільний заклад! Сама провела роки дитинства там, і на даний час професійні вихователі виховують двох моїх синочків: Івана та Ярослава. Щира подяка працівникам садка, низький уклін Вам за вашу роботу та турботу до дітей. Найкращий дошкільний заклад!!!

Мама Шаповал Івана, Ярослава.

-        Завдяки професіоналізму завідуючої ДНЗ №2 - Людмили Георгіївни, цей садочок є дійсно найкращий: дружній колектив, індивідуальний підхід до кожної дитини, чудовий інтер’єр. Особливої уваги заслуговує харчування - страви готуються з натуральних продуктів, є повноцінним, що є найважливішим фактором у розвитку дитини, меню завжди поновлюється різноманітними, смачними стравами. Великої подяки заслуговують кухарі цього закладу. Дякуємо Вам  за вашу невтомну працю, вміння готувати таку смачну їжу, яка дійсно готується з любов’ю.

Вашому колективу наснаги та творчих успіхів.

Мама Цехоцького Артема.

-        Казка, а не садочок ! Не віриться, що іще десь у сучасному світі існують такі ентузіасти! Особлива подяка логопеду, медсестрі за уважність, професіоналізм, небайдужість.

Ніна Козлова, мама Артема.

«  Грудень 2018  »