Неділя

"Сонечко"

заклад комбінованого типу.

Завідувач ДНЗ №2 - Ніколюк Людмила Георгіївна,

Ніколюк Людмила Георгіївна 1960 року народження, освіта вища, закінчила Миколаївський державний педагогічний університет у  2009 році; загальний стаж педагогічної освіти 35 років; 25 років очолює Доманівський дошкільний навчальний заклад №2.

«Зимоньку проводжаємо, весноньку стрічаємо» – під таким гаслом 4 березня  пройшло цікаве святкування Масляної в  Доманівському дошкільному навчальному закладі №2.
Як відомо, це свято символізує перемогу світла та тепла над темрявою та холодом.
На святі Масляної було весело та гамірно: зустріч Зими з Весною супроводжувалася змаганнями, іграми, конкурсами, піснями .
Головними гостями свята були: Масляна, Весна, Зима, Скоромохи.
А оскільки Масляна приходить не з пустими руками, а з млинцями масляними, то під веселу українську народну музику господиня Масляна пригостила всіх учасників святкування млинцями.
Цікаво організований захід познайомив наших вихованців із традиціями слов’янських народів, викликав багато позитивних емоцій, посприяв зміцненню єдності та добрих традицій.

«Матусені мрії» під таким гаслом 5 – 7 березня пройшли свята в Доманівському ДНЗ №2 «Сонечко» .

Березень— перший місяць вес­ни. Навесні народжується все пре­красне. З приходом весни оживають луки, ліси, поля, вся наша барвиста земля. У березні ми відзначаємо свято на­ших найдорожчих, найрідніших і наймиліших матусь і бабусь. Дзвінкі краплин­ки, перші квіти, зігріті першими со­нячними променями – це весна. Ра­зом із нею настає на нашій планеті Міжнародний жіночий день - це свято найкрасивішої, найелегантні­шої, найдобрішої, найніжнішої половини людства. Од­ним словом — свято жінок!

Мама – перше слово, яке з радісною усмішкою вимовляє дитина. Матір у всі віки шанували, любили…

Свята проводились за підтримки обласного депутата В.В.Невеселого .

Музичний зал, яскраво оформлений відповідно до тематики свят та пори року.

Всіх жінок, мам, бабусь, сестричок, дівчаток привітали джентльмени і як справжні чоловіки, хлопчики зізналися в теплих почуттях усім жінкам.

Гостями всіх свят були : Весна, Сонечко, Веснушка,пташечки, джмелики, квіти.

А ще були таночки та пісні, веселі і ліричні, про весну, про мам, про бабусь, про подружок дівчаток.

Не залишилися осторонь і дорослі. Мами кружляли разом з дітьми у таночках, під час проведення ігор проявили високий артистизм, винахідливість та спритність, а татусі взяли участь у майстер-класі «Матусені мрії» по виготовленню подарунків разом зі своїми дітьми для матусь та бабусь.

За веселими таночками, піснями, сценками, віршами іграми час сплинув непомітно, тож на прощання – подарунки від дітей зроблені власними руками.

Усі присутні отримали величезне задоволення від свят.

Свято 8 березня в дитячому садочку вдалося на славу й принесло у душі малечі та їх батьків красу весни, ніжність квітів та сонячне тепло.

«  Серпень 2019  »