Понеділок
17.12.2018
04:57
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Доманівський дошкільний навчальний заклад № 2
Головна Реєстрація Вхід
Інформація про сайт »
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 6

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

 

Доманівський дошкільний навчальний заклад № 2 

"Сонечко"

 заклад комбінованого типу.

 Відвідує заклад 164 дитини.

Відповідно до штатного розпису колектив дошкільного закладу налічує 28 чоловік. Із них 13 чоловік педагогічного персоналу, 7 з яких мають вищу освіту, 5 - не закінчену вищу і 15 чоловік обслуговуючого персоналу

Дошкільний заклад, задовольняючи бажання батьків і враховуючи інтереси та здібності дітей, організовує освітній процес за такими пріоритетними напрямками: художньо-естетичний, фізкультурний та народознавчий.

Заклад посідав І місце в районному конкурсі «Любіть Україну», ІІ місце в конкурсі «Разом з батьками» та на кращу розробку циклу розвивально –дидактичних ігор для дітей дошкільного віку.   

Завідувач ДНЗ №2 - Ніколюк Людмила Георгіївна,

 

Ніколюк Людмила Георгіївна 1960 року
народження, освіта вища, закінчила Миколаївський державний педагогічний
університет у 
2009 році; загальний стаж
педагогічної освіти 30 років; 20 років очолює Доманівський дошкільний
навчальний заклад №2.

 

 

Нагороджена Почесною грамотою облдержадміністрації з
нагоди 70-річчя створення Миколаївської області в 2007 році, грамотами райдержадміністрації 2011р.2013р., районної ради 2009р., відділу освіти 2005році.

 

                                                                             

 

 

 

 

 

 

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ДНЗ

Особливої ​​актуальності в даний час набула проблема наступності і перспективності між дошкільною та початковою загальною освітою. Що ж таке наступність? Під наступністю розуміється послідовний перехід від однієї ланки освіти до іншої, що виражається у збереженні та поступовій зміні змісту, форм, методів, технологій навчання та виховання.

Тому основними завданнями співпраці ДНЗ і школи є:

- створення психолого-педагогічних умов, що забезпечують сприятливий перебіг процесу адаптації дошкільників до шкільного навчання (природність переходу з дитячого саду в школу);

- поліпшення підготовки до навчання в школі 5-6 річних дітей;

- поглиблення інтересу до життя в школі;

- надання допомоги сім'ї в новій ситуації, що виникає при вступі дитини до школи.

6 квітня в Доманівському ДНЗ № 2 «Сонечко» відбувся День відкритих дверей для батьків, педагогів дошкільногонавчального закладу та вчителів початкових класів Доманівс ького РНВК «Доманівська ЗОШ І-ІІІст. №1- Центр дитячої та юнацької творчості».На даному заході були присутні вчителі майбутніх першокласників А.В.Скидан та Л.Г.Даніленко. До уваги присутніх вихователь старшої групи Марочканич Н.О.. та музичний керівник Степчук Т.М. провели комплексне заняття в старшій групі «Подорож до країни Грамоти». Вихованці показали добрі знання з математики, грамоти, розвитку мовлення, ознайомлення з навколишнім.

                                                                        

 

«Приєднайся до Дня довкілля - посади яблуню – дитинства оберіг»

- під таким гаслом стартував черговий  екологічний проект в Доманівському ДНЗ №2

15 квітня 2016р. було висаджено молоді саджанці на навчально – дослідницькій грядці дошкільного закладу.

Працівники закладу, вихованці та батьки максимум  зусилль доклали для того, щоб створити новий, молодий, квітучий  садочок.

Вже в наступному році рясним цвітінням нас порадують яблуні сортів: «Слава переможцю», «Антонівка», «Голден».

 

Семінар - практикум " Організація пошуково - дослідницької діяльності в Доманівському ДНЗ№2"

 

Ми допитливі малята

Забагато хочем знати

А яка наша Земля?

А чи крутиться вона?

А вода в якому стані,

 якщо взимку замерзає?

                                                     Вміють наші оченята

                                                     Навкруги все помічати.

                                                     Ми досліджуєм, міркуєм

                                                     Та й на дотик ми відчуєм,

                                                     Навкруги все помічаєм

                                                     Про природу рідну дбаєм!

 

21 квітня в Доманівському  ДНЗ №2 »Сонечко» відбувся семінар-практикум для вихователів з проблеми: «Організація пошуково-дослідницької діяльності дітей дошкільного віку». Вихователь – методист Царенко О.М.., вихователі Олійник Н..В. та Іванес Г.І, поділились досвідом роботи щодо методики проведення експериментально-дослідницької роботи в молодшому та старшому дошкільному віці. Вихователі поглибили свої знання про сучасні підходи з даного питання. Переглянули відкриті заходи. За допомогою простих дослідів вихователі наочно продемонстрували дітям причино-наслідкові зв’язки в природі. Вони, мов чарівники, показувала досліди з повітрям та водою і залучалали до них дітей.
Упродовж усього заняття діти визначали де є повітря, чи є повітря всередині нашого організму, що очищує, що забруднює повітря, доводили, що повітря є скрізь, що воно не має кольору та запах
у.  В кінці роботи вихователь – методист провела майстер – клас «Казка допомогає досліджувати»про  результати обговорення проблеми щодо методики проведення пошуково-дослідницької діяльності з дітьми дошкільного віку було вироблено відповідні рекомендації.

 

                                                                                         

 

 

Олімпійський тиждень в дитсадку

Фізичний розвиток та зміцнення здоров’я дітей – одне з пріоритетних завдань дошкільного виховання.

На виконання листа Миколаївського обласного відділення Комітету  з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти  і науки від 05.08.2016р. №193 «Про організацію та проведення  Дня фізичної культури і спорту, Всеукраїнського Олімпійського тижня у 2016році» з 07 по 14 вересня 2016 року в ДНЗ №2 проводився Олімпійський тиждень, під девізом : «Здорова дитина – щаслива країна». В заході брали участь діти всіх груп, під   час якого педагогами закладу були організовані спортивні розваги на тему: «Рух – це здоров’я!»,  ігри-естафети, рухливі ігри, ігри спортивного характеру, розвага-«Тато, мама, Я – спортивна сімя». А під час Олімпійського дня  були проведені забіги в старших групах на 20-30 метрів. Дошкільнята з великим задоволенням брали участь у фізкультурно-оздоровчих заходах. Особливо сподобалися старшим дошкільникам біг на швидкість, спортивні ігри у футбол, баскетбол .

Проведена робота сприяла не тільки фізичному розвитку дошкільників, а й загартуванню дитячого організму, вихованню почуттів колективізму, згуртованості, взаємодопомоги, підтримки, дружби.

 

«Зі святом, рідна Україно! Ти в нас на всіх одна — єдина!» — з такою лаконічною назвою 16 листопада  пройшло родинно-масове дійство в ДНЗ №2 «Сонечко» з нагоди свята «Україна – моя Батьківщина», яке провела старша група на чолі з вихователями Іванес Г. І. та Коршенко Н.О.

Урочистість, святковість, піднесеність надавало все — і веселкові барви вишиванок на дітях і дорослих , яскраво зі смаком прибраний зал , прекрасний музичний супровід національних, патріотичних мелодій. Виступи дітей щоразу сприймалися дорослими особливо трепетно, бо несли  за собою яскравий позитив – любов до рідної України.  Дошкільнята з гордістю і шанобою пронесли жовто-блакитні прапори і Герб рідної держави. Усі дітки із задоволенням співали пісні, розказували віршики, танцювали, прославляючи Україну. Особливо гарним та бентежним був для присутніх танок дітей разом з своїми мамами та вишитими рушниками. Усі учасники свята: і дітки, і батьки залишились задоволеними проведеним святом.

Ходить осінь по садах

Ходить усміхається

Ніби в казці швидко так

Кольори міняються

Під таким гаслом пройшло свято Осені у Доманівському дошкільному навчальному закладі №2"Сонечко" Усі дітки із задоволенням співали пісні, розказували віршики, прославляючи осінь за її красу та врожаї.

Завітала до вихованців і сама винуватиця свята - щедра Осінь, яка розважала малят іграми та загадками, а на завершення вона усіх почастувала своїми дарами - смачними яблучками.

Осінь дарує нам різні фарби, безліч овочів і фруктів, а також досить мінливий настрій, який найбільш проявляється в дитячому віці. Саме тому так важливо, щоб вихователі в дитячому садку створили емоційно - позитивний настрій, естетичний розвиток, познайомили дошкільнят з рідною природою, навчили змальовувати всі фарби осінньої краси. З такою метою був проведенний даний захід, адже завдяки йому було створено веселий настрій та яскраві емоції.

Морозна нічка візерунки

На вікнах старанно пряде.

Йде Миколай, несе дарунки

І в кожну хату він зайде.

Діти дуже люблять зимові свята! Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в атмосферу чарівництва, радості і веселощів, а потім знайти під ялинкою довгоочікуваний подарунок. Відкриває новорічні свята – День Святого Миколая. 19 грудня в Доманівському дошкільному закладі №2 пройшли тематичні заняття і розвага до дня Святого Миколая. Під час тематичних занять музичний керівник та вихователі розглядали з дітьми ілюстрації, читали дітям казки та легенди про Святого Миколая, вірші, співали пісні, грали в українські народні ігри. До дітей приходили різні герої: Ангели, Святий Миколай, чортик, дівчатка україночки, а в кінці розваги Святий Миколай роздав дітям солодощі.

 

Щоб не трапилось біди,

Обережні будьте ви!!!

Відповідно до наказу по Доманівському ДНЗ №2 від 12 .05.18р. №4 «Про проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у ДНЗ» з метою попередження надзвичайних ситуацій, загострення уваги та необхідності дотримання основ безпеки життєдіяльності з 14 по 20 травня у дошкільному закладі був проведений «Тиждень безпеки дитини».Роботу проводили із залученням дітей до різних форм роботи: заняття, ігрова діяльність, театралізована діяльність, свята та розваги, конкурси, бесіди (індивідуальні, групові та колективні), екскурсії, читання художньої літератури з використанням українського фольклору, самостійно-художня діяльність, психогімнастика, пошуково-дослідницька діяльність, моделювання ситуацій та їх розв’язання.

Робота проводилася згідно плану проведення тижня. Всі заходи, які були заплановані – вчасно проведені. Діти добре засвоїли норми та правила безпеки.

 

 

ВИПУСКНИЙ БАЛ

30 травня у нашому закладі відбулося свято – Випускний бал.

"Як вони бистро подорослішали!", "Ми не зчулися ..." - В один голос ахають батьки маленьких непосид. Ось і виросли малюки, ще недавно вчилися ходити, говорити. Здається, тільки вчора вони прийшли перший раз з мамами за ручку в дитячий садок - і ось вже прийшла пора сказати прощальні слова дитячому садку, теплому, рідному, гостинному будинку .

Це перший випускний у життя. Красиве свято, але одночасно і сумне, адже дітки починають прощатися з дитинством. Так хочеться зупинити їх: "Не поспішайте дорослішати, не треба, адже дитинство не повернеш. Поживіть ще в ньому небагато, порадійте дитячій безтурботності". Дитинство - найбезтурботніший, щасливий час. Скільки разів, вже будучи дорослими, всі ми повертаємося подумки в дитинство і думаємо - який же це щасливий світ! Тож побажаємо, щоб у кожного сьогоднішнього малюка в неминучому дорослому житті обов'язково здійснилася дитяча мрія.

Попереду школа - шкільні радості, шкільні товариші, перерви, дзвінки і букварі. Перші труднощі, відповіді коло дошки, оцінки і домашні завдання. Дорогі діти, в добру путь і в добрий час.

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

ДЕНЬ Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії.

Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Цього дня у святково прибраному залі зібралися дошкільнята ДНЗ №2«Сонечко».

Особливо радісно діти зустрічали Літечко з кошиком квітів і ягід, Сонячний дощик , чарівного фокусника, Золоте Сонечко, царицю Моря, веселих Клоунів.

Линула дзвінкоголоса музика , спів улюблених пісень про родину, про садок, про Україну,зал заповнювали цікаві ігри і забави, виступи юних футболістів, розваги з водою, квітами, мильними бульками – все це надало святу особливого веселкового настрою, ніжних барв довгоочікуваного літечка.

І за традицією всю гостину малечу Клоуни пригостили смачненькими гостинцями.

Так мріється, щоб літо для кожного малюка було барвисте, радісне, оздоровлююче, пізнавальне і в садочку, і вдома.   

Пошук

Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Архів записів

Погода